Linda JÓGA
Ludmila Osičková
+420 603 503 022
info@lindajoga.cz
25.09. 2019
Proč JÓGA ?

Proč JÓGA ?

Blogerka , nejsem, a nebudu, myslím, že podělit se čas od času o své zkušenosti není vůbec špatné.

Konečně je web spuštěn, čekala jsem , a vyplatilo se, doladily se detaily, doplnola se má vzdělání a teď jsem tu jen pro Vás. Neváhejte s dotazy a co budete chtít vědět.

Proč jóga ? Protože , už jsem se musela tvz. zastavit..zpomalit a podívat se na sebe ze vnitř , ano se vnitř sama sebe a kde hlavně ? obnažení mozku a "vyčistění" Pandořiny skříňky, kterou máme každý, a my všichni si tam ukládáme, vše co cheme aby se už neobjevilo, nevrátilo a hlavně nebolelo. Já se začala na sebe dívat zevnitř prvně v roce 2013 myslím, když jsem různě poskakovala na cvičeních typu fitbox, jump, a podobné vylomeniny. A DOST mé tělo a mysl začala stagnovat. Co dál ? Kam? Směr? Cíl ? A důvod ?  Ano, stále to ověřování všeho a mít si to čím zdůvodnit...a začala jsem pomalu a jistě s malým kurzem jógy v pátek odpoledne pod vedením zkušené lektorky Marušky, tím se kola roztočila a tím se zapičala má cesta jógou , která je nekonečná.

Tak v dalším díle , pokračování, to byl jen zkrácený začátek, vše co mně k tomu vedlo budu postupně přidávat. A pikantnosti mého bujarého života a požitkářství jakbysmet :-). Ale dnes vím jasně , vybrala jsem dobře a nelituji minuty, hodiny anio dne kdy jsem se rozhodla jít cestou jógy, která je nedílnou součástí MĚ , a mých blízských. Protože to není jen tak, když začnete Vy, blízcí Vás následují, A jak ? Nechte se překvapit. Namasté

Ludmila Osičková

Pouště 36, Mokrovraty

tel.: +420 603 503 022

e-mail: info@lindajoga.cz

Sídlo: Ploty OK s.r.o.

Branická 213/53, Braník, 147 00 Praha 4
IČO: 29124042 / DIČ: CZ29124042
Spisová značka: C 290802 vedená u Městského soudu v Praze


další služby:
Nabídka workshopu "Ušij si své rukavice"

web: www.mojerukavice.cz